Lezzet Kültürü Temsilcisi

* * *

1974 yılında Akçaabat'ta Nihat Aydın tarafından kurulan Nihat Usta Köfte Balık Restaurant; yalnız Akçaabat'ta değil, Trabzon'da ve tüm Türkiye'de Akçaabat Köftesi ve diğer lezzetlerin vazgeçilmez adresi olmuştur.

Daha o yıllarda ilk kez üniformal personeliyle ve nitelikli hizmet anlayışıyla gözde bir mekan haline gelmiş, günden güne gerek üretim alanında gösterdiği titizlik ve temizliğe verdiği önem, gerekse servis anlayışındaki performansı ve her iki alanda son teknolojiyi faydalı kullanabilmesi ile günümüzdeki konuma ulaşmıştır.

Dünyaca ünlü Akçaabat Köftesinin bir bakıma temsilcisi ve merkezi konumuna gelen Nihat Usta Köfte Salonu, kalitesi ve konuklarına verdiği değer ile son on yılın başarılı lokantası ödülüne ve ünvanına sahip olmuş, birçok defa vergi rekortmenliği ödülü alarak bu başarısını pekiştirmiştir.

Tüm bu başarıları neticesinde bütün yurtta, ulusal ve yerel basının sık sık sözünü ettiği sanatçılardan, siyasetçilere, gündemdeki birçok kişinin Karadeniz'i her ziyaretinde uğrak noktası haline getirdiği birinci sınıf bir mekan olan Nihat Usta ayrıca HACCP ve TSE belgelerine sahiptir.REZERVASYON İÇİN
AKÇAABAT 0462 228 00 50 | SALACIK 0462 260 00 00